Trigema

Trigema je developerskou společností s přesahem do dalších aktivit, a to především do oblasti stavebnictví, facility managementu, cestovního ruchu, vědy a podpory startupů. Na kontě společnosti Trigema je  již více než 1300 prodaných bytů  a celá řada profesních ocenění z takových soutěží, jako jsou například Stavba roku, Best of Realty – Nejlepší z realit nebo Realitní projekt roku.

Trigema vybudovala a provozuje Vědeckotechnický park v Roztokách, který světu přináší nové objevy z oblasti spalovacích motorů a alternativních pohonů a Park Vědy Roztoky, kde se možná zrodí podobné objevy v oblasti elektrotechniky. Do skupiny společností a projektů patří rovněž celoroční volnočasový Areál Monínec, který přináší radost všem milovníkům přírody a adrenalinu, letních i zimních sportů, ale také luxusu a kvalitního jídla. V portfoliu je rovněž kongresový hotel Academic v Roztokách, jehož součástí je rovněž menší galerie.

Trigema je jedním z hlavních a dlouhodobých partnerů Centra Paraple a stále jej aktivně podporuje. Zároveň je hlavním partnerem soutěže Czech Press Photo.
 

 

NULL