Trigema

Trigema je developerskou společností s přesahem do dalších aktivit, a to především do oblasti stavebnictví, facility managementu, cestovního ruchu, vědy a podpory startupů. Na kontě společnosti Trigema je již okolo 1700 prodaných bytů a celá řada profesních ocenění z takových soutěží, jako jsou například Stavba roku, Best of Realty – Nejlepší z realit nebo Realitní projekt roku.

TTrigema vybudovala a provozuje Vědeckotechnický park v Roztokách, který světu přináší nové objevy z oblasti spalovacích motorů a alternativních pohonů a Park Vědy Roztoky, kde se možná zrodí podobné objevy v oblasti elektrotechniky. Do skupiny společností a projektů patří rovněž celoroční volnočasový Areál Monínec, který přináší radost všem milovníkům rodinného ubytování, přírody, adrenalinu, letních i zimních sportů, ale také luxusu, kvalitního jídla a odpočinku v podobě wellnes či venkovního koupání.

Trigema je jedním z hlavních a dlouhodobých partnerů Centra Paraple a stále jej aktivně podporuje. Zároveň je generálním partnerem soutěže Czech Press Photo.
 

 

NULL