Pronájem galerie

Uspořádejte netradiční firemní večírek či školení ve fotogalerii Czech Photo Center, která v účastnících vzbudí touhu rozvíjet naplno svůj potenciál a každá firemní akce se stane oslavou, na kterou se nezapomíná. Pronájem galerie vám umožní uspořádat firemní večírek, vánoční večírek či workshop až pro 100 lidí a díky možnosti propojení s restaurací lze rozšířit prostor až na kapacitu 200 lidí. Vše se skvělým servisem, který oceníte.

Prostory galerie

Prostory galerie se nacházejí jen 100 metrů od stanice metra Nové Butovice a zastávky autobusu 184 a 149. Galerie nabízí dva sály (malý a velký) o rozloze 125m2 a 54m2. Sály lze pronajmout za účelem výstavy, workshopu, přednášky či večírku kompletně, nebo jen jako část. 

Kromě výstavních prostor sálů zde najdete také oddělenou zasedací místnost o velikosti 29m2. Pronajatý prostor vám variabilně přizpůsobíme, abyste jej mohli maximálně využít.


 

Rozvržení prostor Galerie

Jak vidíte na nákresu půdorysu níže, k pronájmu můžete využít celý prostor, nebo lze připravit vaši akci tak, že si pronajmete pouze část galerie. Pro porady, menší semináře a workshopy je vhodná zasedací místnost. V prostorách malé galerie najdete dostatek prostoru pro školení až třiceti lidí či uspořádání menší výstavy. Velká galerie s rozlohou 125 m2 lze libovolně rozčlenit pomocí zástěn, nebo naopak celá spojit v jeden prosvětlený prostor pro firemní večírek či networking.

album/Album_Model_Album/99/CPC_pudorys.jpg

Jedinečné prostory galerie si můžete užít bez náročné přípravy. Díky zkušenostem s pořádáním mnoha výstav i firemních oslav vám můžeme zajistit:

    • Moderátora, fotografa
    • Reklamní spoty, video záznamy
    • Služby restaurace a catering
    • Grafické práce a tisk materiálů
    • Zapůjčení rámů na výstavu 56X60 cm a 100X70cm
    • Instalaci na multimediální media
    • Příprava ozvučení a osvětlení výstavy
    • Propagace na venkovních světelných panelech

Zarezervujte si pronájem galerie ještě dnes.

Nyní máte dvě možnosti, využít pronájem standardních prostor, jaké Praha nabízí, nebo si místo pronájmu restaurace či konferenčního sálu užít atmosféru umění a kultury v galerii, která vám zajistí veškerý servis, jež pro svou soukromou akci potřebujete. Zároveň tím podpoříte samotný rozvoj výstavní galerie.

CZECH PHOTO o.p.s. / CZECH PHOTO CENTRE
Seydlerova 2835/4
158 00 Praha 5
Česká republika

E-mail: cp@czechpressphoto.cz

Sekretariát / +420 227 026 888

Otevírací doba CPC:
Út-Pá 11:00 - 18:00 hod., So-Ne 10:00 - 18:00 hod.


Jak se k nám dostanete? Vystoupíte na stanici metra Nové Butovice (trasa B) směr poliklinika Lípa. Poté co vyjdete ven, ocitnete se před novou administrativní budovou METRONOM, rozhlédnete se a uvidíte 12 metrovou plastiku TRIFOT z dílny Davida Černého. Czech Photo Centre je hned vedle ní, stejně jako restaurace TRIFOT. Těšíme se na vás.

Kontaktní formulář