Fotosoutěž Můj život v karanténě

Fotosoutěž Můj život v karanténě:

Výsledky si můžete prohlédnout zde: https://www.czechphoto.org/detail-novinky/1450-30/vysledky-fotosouteze-muj-zivot-v-karantene/

Současná karanténa je velmi nestandardní situace a my bychom rádi věděli, jak ji zvládáte. A zároveň s Vámi zůstali ve spojení. Proto jsme se rozhodli vypsat fotosoutěž na téma: MŮJ ŽIVOT V KARANTÉNĚ.

Zašlete nám fotografii nebo celý fotografický projekt o tom, jak Vám nová vládní nařízení změnila život. Zachyťte na fotografii: Jak vypadá Váš den? Jak se Vám cestuje MHD? Jak udržujete spojení s rodinou? Změnil se Vám jídelníček? Jak se doma bavíte? Jak vypadají vaše zdravotní procházky? Jaké zajímavé situace okolo sebe vidíte?

To všechno nás zajímá a vy můžete využít všechny znalosti a dovednosti, které jste se o fotografování naučili a využít volný čas kreativně. Nezáleží jakou technikou budou fotografie pořízeny… může to být zrcadlovka i mobil…. důležité jsou zachycené okamžiky. Ty nejlepší práce vystavíme a vítěze čeká odměna!

Jak se zapojit?

Své fotografie a popisky či texty posílejte na e-mail cp@czechphoto.org, do předmětu vložte heslo FOTOSOUTĚŽ V KARANTÉNĚ.

Pravidla soutěže si můžete stáhnout ve formátu .pdf

Pokud máte jakýkoliv dotaz, můžete ho vyplnit skrze:

kontaktní formulář

nebo nám napište na cp@czechphoto.org nebo zavolejte na číslo 608 875 556