Přihláška 2017

Ke zdárnému přihlášení do letošního ročníku Czech Press Photo 2017 je potřeba provést několik nutných kroků vč. vyplnění přihlášky, nahrání soutěžních příspěvků, uhrazení vstupního poplatku a celkovému dokončení registračního procesu. Níže naleznete základní postup a informace, které by vám měly s tímto procesem pomoci.

Vymezte si čas 5 - 10 minut na registraci, upload soutěžních příspěvků a platbu. Není potřeba přihlášku dokončovat ihned, můžete se k ní v průběhu celého měsíce září vrátit a dokončit. Upozorňujeme však, že je nutné přihlášku dokončit nejpozději 30. září 2017.

Pro úspěšnou registraci do soutěžního systému a následné vyplnění soutěžní přihlášky jsou nutné některé vaše identifikační údaje. Zároveň doporučujeme připravit platební kartu.

Fotografie, které plánujete do soutěže přihlásit musí splňovat některé požadavky. Zde naleznete stručný přehled, kompletní pravidla se nachází ve své vlastní sekci.

Více info >

Důležitou součástí soutěžních fotografií či celých sérií fotografií jsou jejich popisky. Doporučujeme si před uploadem fotografií sepsat vše podstatné. Soutěžní systém vyžaduje: Název fotografie (série fotografií), popis série fotografií a také popis každé jednotlivé fotky. Podmínkou je také anglický překlad.

Poplatek za účast v soutěži činí 800 Kč a povinnost jej uhradit mají všichni účastníci ve foto kategoriích, kteří jsou starší 23 let. Doporučujeme uhradit soutěžní poplatek s předstihem a to prostřednictvím platební brány.

Časté dotazy k platbám >

Prohlédněte si návod k obsluze soutěžního systému ještě před vaší registrací a nahrávání soutěžních příspěvků. Systém je stejný jako v minulém roce, proto je tento návod určen primárně novým soutěžícím.

Projít návod >

Zjistěte, které nejčastější otázky dostáváme od jiných soutěžících. Možná, že dostanete odpověď také na svou otázku

Více info >

Budete přesměrování na soutěžní systém eContest, kde je potřeba se nejprve zaregistrovat a po registračním procesu a přihlášení můžete přejít k nahrávání fotogragií.

Přejít do systému >

Všem soutěžícím přejeme mnoho štěstí při pořizování fantastických momentů.