On-line kurz: Mysli jako fotograf s Olegem Homolou (1. část)

26. 11. 2020 18.00 - 20.00

Co se u nás děje

zobrazit kalendář akcí

Otevírací doba:
pondělí: ZAVŘENO
úterý - pátek: 11 – 18
sobota - neděle: 10 – 18

Vstupné:
80 Kč / 40 Kč (snížené vstupné)

Adresa:
Seydlerova 2835/4
Praha 5 (Nové Butovice)
Zobrazit na mapě

Dobře fotit znamená nejenom umět nastavit fotořístroj, ale jde i o komplexní přístup k odvětví fotografie. Být fotografem je životní role, která má specifická psychologická i sociální pravidla, priority a zákonitosti. Jak přemýšlí fotograf, než jde na “plac”? Co musí předvídat a jak si naplánuje akci? Podle jakých kritérií? A jak si připraví fototechniku? Jaká rizika ho čekají?

Online kurz s Olegem Homolou prostřednictvím webové platformy Google meet.

V první dvouhodině se “projdeme" Prahou s účastníky Olegova letního fotoworkshopu. Ukážeme si, jak se promýšlí a realizuje taková akce i vše co s ní souvisí. A samozřejmě si ukážeme i výsledek ajkce, tedy fotky účastníků… a Oleg je okomentuje.

Na on-line přednášku se můžete přihlásit: kontaktní formulář

nebo nám napište na cp@czechphoto.org nebo zavolejte na číslo 608 875 556. Po přihlášení vám potvrdíme účast a před začátkem besedy vám pošleme odkaz, na kterém se bude akce konat.

Základní informace

Lektor: Oleg Homola (Úvodní foto)
Místo: on-line
Čas: čtvrtek 26. 11. 2020 od 18:00 do 20:00
VSTUP ZDARMA
Oleg Homola

Oleg Homola je fotograf, filmař a multimediální tvůrce (grafika, hudba, slovo). V oblasti fotografie se věnoval a věnuje prakticky všem žánrúm,často s humornou nadsázkou. Získal řadu mezinárodních i domácích cen a uznáni. Podílí se na chodu soutěže Czech Press Photo a to už od jejího vzniku. Publikoval stovky fotoškol (časopisy Fotografie Magazín, FotoVideo), vyučoval fotografii na katedře publicistiky FSV Univerzity Karlovy.

Více o komunitním cetru: kontaktní formulář

Projektu komunitního centra (Registrační číslo projektu: CZ.07.3.63/0.0/0.0/17_051/0000678) Czech Photo o. p. s. je spolufinancován Evropskou unií. /CPC/mongolsko2.jpg

Budeme rádi když se zapojíte :)

string(1) "1"