Další výstavy k zapůjčení: Nature i Press Photo

1/06/2018

Jak už bylo avizováno v kalendáři akcí, výstava loňského ročníku Czech Press Photo 2017 a také výstava letošního prvního ročníku soutěže Czech Nature Photo 2018, jsou k dispozici k zapůjčení do vašeho města. Aktuálně jsou výstavy "na turné" po celé republice, nicméně je možné se domluvit o předběžné rezervaci pro vaše konkrétní účely. Stačí kontaktovat náš sekretariát na telefonním čísle +420 608 875 556 nebo emailu cp@czechpressphoto.cz. V ideálním případě se s námi můžete potkat přímo v galerii Czech Photo Centre.

Czech Press Photo 2017

Dvacátý třetí ročník soutěže a následné výstavy žurnalistické fotografie se konal pod osobní záštitou ministra kultury a primátorky hlavního města Prahy. Fotografií roku je silný reportážní snímek s výraznou autorskou invencí a fotografickou kvalitou. Mezi tématy, které se v tomto ročníku objevují, je opět řada jak domácích, tak mezinárodních událostí, které přitáhly pozornost miliard obyvatel celé planety. Patří sem třeba změny, které proběhly v Turecku, průběh voleb nového amerického prezidenta či problémy, jež hýbou oblastí Blízkého východu. Z domácích témat výstava ukazuje například propuštění Jiřího Kajínka, portréty nedávno tragicky zemřelého herce Jana Třísky při natáčení jeho posledního filmu Po strništi bos.

Obsah výstavy: 453 fotografií od 100 autorů (rozměry od 50x60 do 110x70 cm). Nabízíme možnost zapůjčení rámů

Detail výstavy

Czech Nature Photo 2018

Výstava obsahuje to nejlepší z kategorií Savci, Ptáci, Plazi, obojživelníci a podvodní život, Bezobratlí, Zvířata v lidské péči, České zemědělství a venkov, Český les, Příroda v Praze a Cena za nejlepší fotografii české přírody. Mnoho vystavujících autorů je zároveň vítězi prestižních fotografických soutěžích a jejich fotografie jsou publikovány v tuzemských i zahraničních časopisech.

Obsah výstavy: 76 fotografií (27 ks rozměry 100x70 cm, 1 ks rozměr 90x90 cm, 48 ks rozměr 50x60 cm). Nabízíme možnost zapůjčení rámů.

Detail výstavy

Zapůjčení výstavy je jednoduché, stačí zavolat, napsat nebo nás rovnou navštívit. Podmínky se domlouvají pro každou vypůjčenou kolekci zvlášť. Cena manipulačního poplatku se odvíjí od velikosti souboru, zda je soubor již zkompletován nebo zda ho musí nově sestavit kurátor, záleží také na délce výpůjčky, na tom, zda se půjčují i rámy. Jsme připraveni vyjít Vám vstříc v případě dalších požadavků.

Ukázky fotografií
string(1) "1"