Reuters představí vybrané snímky svých fotografů

16/05/2017

V multižánrovém prostoru Czech Photo Centre se bude konat od 17. května do 1. června výstava fotografií dražených v 8. ročníku charitativního projektu „Šance pro děti“ - internetové aukce agentury Reuters na pomoc dětem v nouzi.

Výstava představí snímky domácích I zahraničních fotografů agentury Reuters, a to včetně českého fotografa Milana Blšťáka specializujícího se na makro snímky krás přírody. Aukce bude spuštěna na www.sanceprodeti.cz ve středu 17. května a ukončena na Mezinárodní den dětí 1. června. Úspěšní dražitelé poté obdrží velkoformátové a profesionálně vytištěné fotografie v elegantním hliníkovém rámu s certifikátem originality.

Již osmým rokem pořádá renomovaná tisková agentura Reuters společně s nezanedbatelným podílem partnerských organizací charitativní projekt Šance pro děti. Jeho hlavní součástí je internetová aukce velkoformátových fotografií, které pořídili její fotografové a spolupracovníci v průběhu posledních let.

Vzájemná spolupráce Czech Photo Centre a agentury Reuters je novinkou letošního ročníku internetové aukce agentury Reuters na pomoc dětem v nouzi. Vstupné na výstavu bude 50 Kč a snížené vstupné pak 25 Kč. Czech Photo Centre je otevřeno každý den kromě pondělí od úterý do pátku vždy od 11.00 do 18.00 hodin, o víkendu pak od 10.00 do 18.00 hodin. Czech Photo Centre - Nové Butovice /bezbariérový přístup/ - výstup z metra směr Poliklinika Lípa, Na Zlatě 1.

Tisková zpráva ke stažení ve formátu .docx
Tisková zpráva společně s fotografiemi ke stažení ve formátu .zip

Zdroj fotografií: Czech Photo Centre

Kontakty a další informace:
Public relations - Radek Polák tel.: +420 778 747 113, polak@czechpressphoto.cz, www.czechphotocentre.cz.

NULL