Reuters: Šance pro děti

18. 5. 2017 - 1. 6. 2017

Vyberte si foto, na které budete hrdí. Fotografové agentury Reuters pro děti v nouzi v malé výstavní síni Czech Photo Centre.

Základní informace

Název výstavy: Dobročinná aukce Šance pro děti
Autor: Různí fotografové agentury Reuters
Místo: Malá síň CPC
Datum konání: 17. května - 1. června 2017
Otevírací hodiny: út - pá: 11 - 18 / so - ne: 10 - 18
Vstupné: Vstupné: 50 Kč / 30 Kč (snížené vstupné)
Web aukce: www.sanceprodeti.cz

V multižánrovém prostoru Czech Photo Centre se bude konat výstava fotografií dražených v 8. ročníku charitativního projektu „Šance pro děti“ - internetové aukce agentury Reuters na pomoc dětem v nouzi.

Již osmým rokem pořádá renomovaná tisková agentura Reuters, společně s nezanedbatelným podílem partnerských organizací, charitativní projekt Šance pro děti. Jeho hlavní součástí je internetová aukce velkoformátových fotografií, které pořídili její fotografové a spolupracovníci v průběhu posledních let.

Letos se opět můžete těšit na snímky fotografů agentury Reuters a také předního českého fotografa Milana Blšťáka specializujícího se na makro snímky krás přírody.

Úspěšní dražitelé obdrží velkoformátové a profesionálně vytištěné fotografie v elegantním hliníkovém rámu s certifikátem originality.

Vzájemná spolupráce Czech Photo Centre a agentury Reuters je novinkou letošního ročníku. Dražené snímky budou po dobu aukce vystavené v galerii Czech Photo Centre, a tak dostupné široké veřejnosti.

Aukce bude spuštěna na www.sanceprodeti.cz ve středu 17. května a ukončena na Mezinárodní den dětí 1. června.

NULL