Rozmazat

Matěj Skalický - Rozmazat

10. 8. – 16. 9. 2018

Rozmazat

cyklus výstav prací studentů Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně

Datum trvání:
10. srpna – 16. září 2018

Otevírací doba:
pondělí - neděle 24 hodin/denně

Vstupné:
Zdarma

Místo
Venkovní galerie CPC
Seydlerova 2835/4
Praha 5 (Nové Butovice)
Zobrazit na mapě

Druhou výstavu z cyklu výstav prací studentů Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně můžete vidět v open air galerii před Czech Photo Centre. Otevřeno je zde 24 hodin denně a vstup je zdarma. Fotografie tohoto projektu nafotil Matěj Skalický a jsou pojaty jako autorský fotoblog věnovaný městskému veřejnému prostoru a životu v něm. Neváhejte dorazit na Nové Butovice a prohlédnout si výstavu "Rozmazat".

Základní informace

Název výstavy: Rozmazat
Autoři: Matěj Skalický
Místo: Venkovní galerie před Czech Photo Centre
Datum konání: 10. srpnna - 16. září 2018
Otevírací hodiny: otevřeno 24 hodin denně, výstava je umístěna na veřejně dostupných panelech před Czech Photo Centre
Vstupné: zdarma

Výstava Matěje Skalického je druhou z cyklu výstav prací studentů Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Projekt Rozmazat je autorský fotoblog věnovaný městskému veřejnému prostoru a životu v něm: autor se stal pozorovatelem zaznamenávajícím situace, výjevy, proměny ulic, kterými denně prochází a míst, na kterých se zdržuje. Na více než polovině vystavených fotografií je zachyceno prostředí města Zlína, ve kterém autor do letošního roku studoval a který, stejně jako většina jiných českých měst a obcí, nabízí skvělou podívanou plnou kontrastů, divnosti a překvapení z každodenních více či méně banálních situací, jejichž kontext si můžeme jen domýšlet.

Matěj Skalický je letošním absolventem magisterského studia na Ateliéru Reklamní fotografie, Fakulty multimediálních komunikací, Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

string(1) "1"