Czech Nature Photo 2018

Putovní výstavy Czech Nature Photo 2018

od 25. května 2018

Pro mimopražské obyvatele připravilo Národní zemědělské muzeum v naší spolupráci putovní venkovní výstavu, která je výběrem 23 fotografií z kategorií České zemědělství a venkov nazvaným Pohled na krajinu zemědělce, plus tři vítězné fotky kategorií České zemědělství a venkov a kategorie Český les. První uvedení putovní výstavy bude v muzeu zemědělské techniky v Čáslavi, kde ji návštěvníci mohou vidět od pátku 25. května. Po skončení se výstava přesune také na další pobočky Národního zemědělského muzea – zámky Kačina a Ohrada.

Základní informace

Czech Nature Photo 2018
Autor: Různi autoři jejichž fotografie byly oceněny nebo vybrány v soutěži Czech Nature Photo 2018
Místa:
Muzeum zemědělské techniky – Čáslav (mapa): 23. 5. – 27. 6. 2018
Muzeum českého venkova – zámek Kačina (mapa): 29. 6. – 15. 8.
Muzeum lesnictví, myslivosti a rybářství – zámek Ohrada (mapa): 17. 8. – 30. 12.
Datum výstav: od 23. května 2018

Do soutěže se přihlásilo 252 českých a slovenských fotografů. Slavnostní ceremoniál vyhlášení vítězů a předání cen proběhl v galerii Czech Photo Centre 19. dubna 2018. Vítězné i nominované fotografie si můžete prohlédnout v galerii.

Partnery letošního ročníku soutěže Czech Nature Photo jsou Magistrát hlavního města Prahy, Lesy ČR, Zoo Praha, Národní zemědělské muzeum a Správa Krkonošského národního parku. Hlavním komerčním partnerem je společnost Olympus, která věnuje i ceny v hlavních kategoriích a dále pak také společnosti Trigema, CEWE Color, Sklárny Rückl, Nielsen, Fujifilm. Hlavním mediálním partnerem je Český rozhlas 1 Radiožurnál.

Úvodní foto: Michal Kolář

NULL