Tělo jako znak

Komentovaná prohlídka: Tělo jako znak

23. března 2018 (17:00)

Tělo jako znak

Autor: Asociace profesionálních fotografů ČR

zobrazit v kalendáři

Datum trvání:
28. února – 1. dubna 2018

Otevírací doba:
pondělí: ZAVŘENO
úterý - pátek: 11 – 18
sobota - neděle: 10 – 18

Vstupné:
80 Kč / 40 Kč v této ceně je zahrnuto také vstupné na vedlejší výstavu První republika.

Místo
Velká síň CPC
Seydlerova 2835/4
Praha 5 (Nové Butovice)
Zobrazit na mapě

Pro aktutální výstavu ve Velké síni galerie Czech Photo Centre jsme připravili velmi žádanou komentovanou prohlídku. Tentokrát je tato prohlídka, výstavy APF - Tělo jako znak, naplánována na pátek 23. března 2018 od 17:00. Ve stejný den, pouze o hodinu dříve, můžete v rámci jednoho odpoledne zvládnout také komentovanou prohlídku vedlejší výstavy v Malé výstavní síni.

Tělo jako znak

Základní informace

Komentovaná prohlídka
Výstava: Tělo jako znak
Místo: Velká výstavní síň Czech Photo Centre
Termín: 23. března 2018 (17:00)
Vstupné: 80 Kč / 40 Kč (snížené vstupné) V ceně je zahrnut také vstup na vedlejší výstavu v Malé výstavní síni - První republika

Výstava Asociace profesionálních fotografů ČR (APF) s názvem „TĚLO“ je kurátorský projekt, který zahrnuje fotografická díla členů APF. APF sdružuje osobnosti, které se svojí profesionální tvorbou podílejí na významné části fotografického života v České republice. Jedná se o tvůrčí fotografy, z nichž mnozí získali významná mezinárodních ocenění (World Press Photo, MQEP, QEP a další). Kromě základní fotografické praxe se specializují i na jiné fotografické obory, náleží k předním pedagogům fotografických škol, kurátorům a historikům fotografie. Výstavy se zúčastní členové APF na základě kurátorského výběru Zdeňka Lhotáka a Vladimíra Kozlíka.

NULL