#jsmemultimedia

18. 1. 2018 - 4. 2. 2018

…studenti a učitelé oboru Multimédia na VŠE v Praze fotografují a filmují… Výstava představuje nejzajímavější multimediální výstupy studentů z kurzů oboru Multimédia v ekonomické praxi na Fakultě informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze

#jsmemultimedia

Základní informace

#jsmemultimedia
Autor: Studenti z kurzů oboru Multimédia v ekonomické praxi FIS VŠE
Místo: Malá výstavní síň Czech Photo Centre
Datum trvání výstavy: 18. ledna 2018 - 4. února 2018 (každý den kromě pondělí)
Otevírací hodiny: út - pá: 11 - 18 / so - ne: 10 - 18
Vstupné: 80 Kč / 40 Kč (snížené vstupné), v této ceně je zahrnuto také vstupné na hlavní výstavu Na vlnách fotografie.

Tito velmi kreativní studenti jsou důkazem, že i na nevýtvarných VŠ se mohou skrývat opravdové tvůrčí talenty. Fotografické kurzy garantují doc. Ing. Stanislav Horný, CSc. a Ing. Libor Krsek. .

Grafika, fotka, video, animace, webdesign, strategie, projekty... tj. multimédia ve službách komerčního světa. To vše podáno kreativně a prakticky ve spolupráci s předními firmami a odborníky na českém trhu.

“Multimédia v ekonomické praxi” jsou tříletý profesní bakalářský obor, který studenty naučí potřebné dovednosti pro práci v reklamní agentuře, televizní nebo rozhlasové společnosti, produkčním nebo designérském studiu. Studijní obor vychází vstříc rostoucí poptávce po profesi multimediálního specialisty se současnou znalostí fungování ekonomiky, firemní sféry a řízení projektů.

To vše v jednom praktickém vysokoškolském oboru, a pod hlavičkou nejsilnější ekonomické univerzity v ČR. Výstava prezentuje Vysokou školu ekonomickou v Praze jako školu, na které studují i kreativní studenti – fotografové, grafici, filmaři, apod.

Autoři fotografií v galerii: Stanislav Horný, Libor Krsek

NULL