Michal Krause - Makro a detail

8. leden 2018 (17:00)

V rámci výstavy X-PHOTOGRAPHERS jsme pro vás se spol. FUJIFILM přichystali přednášky a praktické workshopy s vystavujícími světovými fotografy, které se budou odehrávat v prostorách galerie Czech Photo Centre. Přednášky i workshopy zahraničních fotografů budou v angličtině. Zažijte svět X-PHOTOGRAPHERS na vlastní kůži.

 

Základní informace

Název: Michal Krause - Makro a detailp
Místo: Malá síň Czech Photo Centre, Seydlerova 2835/4, 158 00 Praha 5 (100 m od stanice metra Nové Butovice) | MAPA
Datum a čas: 8. ledna 2018 17:00 – 19:00
Cena: 500 Kč
REGISTRACE NUTNÁ: web akce - www.fujifoto.cz
Zapjůčení techniky: Na workshopu bude k dispozici zapůjčení techniky FUJIFILM X Series a GFX zdarma

Michal Krause (CZ) - je fotograf přírody, lektor a píšící autor na volné noze. Svou lásku k přírodě spojil s vášní pro fotografii ve všech jejích podobách a nyní se věnuje fotografování zvířat, za kterými cestuje po čtyřech kontinentech. Michalovy fotografie sobů z cesty na Špicberky získaly cenu Trigema v rámci Czech Press Photo 2015. Pořádá individuální fotografické kurzy, aktivně publikuje, vydává fotografický newsletter a je autorem úspěšných článků a e–knih o zpracování fotografií.

Tato dvojhodinová teoreticko-praktická přednáška vám přinese informace o focení makra a detailu přírody, speciálně drobných zvířat. V teoretické části se dozvíte, jakou techniku byste si na takové focení měli vybrat, naučíte se správně pracovat se světlem a nakonec v praktické části si zafotíte v mikro přírodě.

Foto: Michal Krause

NULL