José Jeuland - Streets of Prague workshop

16. prosince 2017 (10:00)

V rámci výstavy X-PHOTOGRAPHERS jsme pro vás se spol. FUJIFILM přichystali přednášky a praktické workshopy s vystavujícími světovými fotografy, které se budou odehrávat v prostorách galerie Czech Photo Centre. Přednášky i workshopy zahraničních fotografů budou v angličtině. Zažijte svět X-PHOTOGRAPHERS na vlastní kůži.

 

Základní informace

Název: José Jeuland - Streets of Prague workshop
Místo: Exteriér, bude upřesněno
Datum a čas: 16. prosince 2017 10:00 – 14:00
Cena: 1500 Kč
Jazyk workshopu: Angličtina
REGISTRACE NUTNÁ: web akce - www.fujifoto.cz
Zapůjčení techniky: Na workshopu bude k dispozici zapůjčení techniky FUJIFILM X Series a GFX zdarma

José Jeuland (Singapur) – francouzský profesionální fotograf, atlet a cestovatel se usadil v Singapuru, odkud se vydává na své cesty po světě za dokumentováním rozličných způsobů života, které reflektují rozmanitost kultur a divoké přírody. Jeho fotografie vypráví spletité příběhy zapsané v podobě fotografického deníku, jež ukazují prchavé momenty všedního života. José právě připravuje svoji první samostatnou výstavu v Singapuru.

José je street a dokumentární fotograf, který nachází štěstí v cestování a prozkoumávání neznámých fasád nových měst, které navštíví, stejně tak hledá spojení s místními lidmi, aby zdokumentoval různé způsoby života, které reflektují různorodost kultur. Vydejte se s Josém do pražských ulic a naučte se pomocí street fotografie vyprávět příběhy.

Foto: José Jeuland

NULL