Portfolio review se členy poroty 2017

16. října 2017 (18:00)

Výzva pro zájemce o portfolio review v návaznost Czech Press Photo 2017. Na pondělí 16. 10. 2017 chystáme v Czech Photo Centre pro zájemce portfolio review. Bude se konat od 18:00 v naší galerii a účast zatím přislíbili členové poroty Stefano Carini, Jan Šibík a její předseda Petr Josek.

Nechte si ohodnotit vaše snímky zkušenými fotografy, jejichž fotografie zná celý svět. Na vaše fotografie se zkušeným okem fotografa podívá: Stefano Carini, Jan Šibík a Petr Josek. Více o porotcích najdete na stránce Porota 2017 v sekci Czech Press Photo 2017.

Portfolio review - diskuse nad fotografiemi. Na takovém setkání jde především o diskusi, doporučení, kritiku a povídání nad vašimi fotografiemi. Názor zkušeného profesionála může Vaši tvorbu rychle posunout správným směrem.

Fotografie přinášejte v papírové podobě nebo v elektronické podobě na svém noteboku. Porotci vám budou k dispozici pro soukromé konzultace. Je zajímavé vyslechnout si názory všech třech, samozřejmě se jejich pohledy na vaši tvorbu mohou lišit.

 

O stejnou akci – konanou těsně před rokem – byl enormní zájem, portfolia zájemců diskutovali Ed Kashi a Ron Haviv z VII PHOTO AGENCY.

Vzhledem k omezené kapacitě a časové náročnosti je třeba se na akci předem přihlásit na: cp@czechpressphoto.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře

NULL