Výstava izraelského fotografa přírody Boaze Amidrora

3. 3 . - 25. 4. 2021

Co se u nás děje

zobrazit kalendář akcí

Otevírací doba:
pondělí: ZAVŘENO
úterý - pátek: 11 – 18
sobota - neděle: 10 – 18

Vstupné:
80 Kč / 40 Kč (snížené vstupné)

Adresa:
Seydlerova 2835/4
Praha 5 (Nové Butovice)
Zobrazit na mapě

Pátý ročník soutěže Czech Nature Photo zahájí výstava izraelského fotografa přírody Boaze Amidrora. Oficiální zahájení výstavy bude 3. března a potrvá do 25. dubna. Výstava vznikla za podpory Velvyslanectví Státu Izrael v České republice. Snímky budou představeny online, pokud nastane rozvolnění ve vládních opatřeních, budeme vás informovat.

Foto: Boaz Amidror

Izraelský fotograf Boaz Amidror fotografuje od svých patnácti let, z toho posledních deset let profesionálně. Po 25 letech služby v Izraelských obranných silách odešel do výslužby v hodnosti plukovníka a konečně se může naplno věnovat své lásce k fotografii. Jeho hluboké znalosti historie, krajiny a přírody Izraele mu umožňují objevovat skryté krásy a zaznamenávat je ve fotografiích. Zkušenosti aktivního vojáka jej naučily sžít se s přírodou a nabytých zkušeností využívá při pohybu v terénu. Miluje trávení času v přírodě, a být tak součástí různých ekosystémů, pozorovat zvířata, ptáky a vůbec přírodu v celé její kráse.

Na výstavě bude představeno přes třicet fotografií zvířat z izraelské přírody. Návštěvníci uvidí různé druhy ptactva a dalších živočichů.

Výstava bude otevřena dle nařízení vlády. Oficiálně se „otevře“ 3. března a potrvá do 25. dubna. V případě, že bude galerie otevřena, platí následující otevírací doba: úterý až pátek vždy od 11.00 do 18.00 hodin a o víkendu od 10.00 do 18.00 hodin. Základní vstupné činí 80 a snížené 40 korun. Galerie Czech Photo Centre se nachází 100 metrů od stanice metra Nové Butovice na adrese Seydlerova 2835/4, Praha 5

string(1) "1"