#INSTAXMYLIFE – První výstava INSTAX fotografií

15. 5. - 9. 6. 2019

Co se u nás děje

zobrazit kalendář akcí

Otevírací doba:
pondělí: ZAVŘENO
úterý - pátek: 11 – 18
sobota - neděle: 10 – 18

Vstupné:
80 Kč / 40 Kč (snížené vstupné)

Adresa:
Seydlerova 2835/4
Praha 5 (Nové Butovice)
Zobrazit na mapě

Společnost FUJIFILM uspořádá v prostorách galerie Czech Photo Centre svou první výstavu instax fotografií s názvem #INSTAXMYLIFE. Celá výstava potrvá od 15. května až do 9. června 2019.

Na výstavě se představí více jak desítka fotografických projektů českých fotografů, blogerů a kreativních tvůrců, kteří již s instaxem mají určité zkušenosti a je tak nějakým způsobem součástí jejich života. Zároveň společnost FUJIFILM vyhlašuje soutěž, ve které nabízí třem nejlepším autorům projektů, stát se součástí této výstavy!

„Výstava má ukázat nekonečné možnosti, jak zpracovat instax fotografie. Není to jen o zachycení momentu na svatbě nebo na cestách a nalepení do alba, ale také o vytváření vlastních osobních projektů a kreativní prezentaci fotek, od zaplnění celé zdi nebo poskládaného obrazce, až po vytváření prostorové instalace. A nejen to. Fotoaparáty instax už nyní nabízí různé kreativní režimy focení nebo barevné filtry, se kterými se dá vyhrát a vytvořit zajímavé fotky. Můžete si vybrat z fotoaparátů s analogovým nebo digitálním zpracováním fotografie s možností úprav před vytisknutím anebo využít instax tiskárny a být kreativní. Proto jsme oslovili různé umělce, fotografy, content creatory a blogery, aby nám představili svoje kreativní projekty,“ říká organizátorka výstavy Aneta Změlíková ze společnosti FUJIFILM.

Kromě oslovených umělců nabízí FUJIFILM tři místa pro kreativní nadšence, kteří se přihlásí do #INSTAXMYLIFE OPEN CALL . Jedná se o otevřenou soutěž, která hledá ty nejkreativnější a nejzajímavější projekty s instaxem. Tři vybraní budou součástí výstavy a jejich projekty budou viset v galerii po celou dobu výstavy a také dostanou zásobu instax filmů na celý rok v hodnotě 16 800 Kč. Pro více informací a podmínky soutěže navštivte stránky www.instax.cz

K výstavě, která potrvá čtyři týdny, budou naplánované kreativní workshopy a semináře. Jejich program, stejně tak jako profily vystavujících umělců, bude zveřejněn v průběhu dubna.

Základní informace

Výstava #INSTAXMYLIFE
Autoři: kolektiv autorů
Místo: Czech Photo Centre
Vernisáž výstavy: úterý 14. května 2019 od 18:00h Datum trvání výstavy: 15. května – 9. června 2019 (každý den kromě pondělí)
Otevírací hodiny: út - pá: 11 - 18 / so - ne: 10 - 18

Vstupné: 80 Kč / 40 Kč (snížené vstupné)

Těšíme se na Vás v galerii Czech Photo Centre

string(1) "1"