Homoloviny zahájeny

Homoloviny

Autor: Oleg Homola a synové

Datum trvání:
20. září – 7. říjen 2018

Otevírací doba:
pondělí: ZAVŘENO
úterý - pátek: 11 – 18
sobota - neděle: 10 – 18

Vstupné:
80 Kč / 40 Kč, zahrnuje také vstup na výstavu v Malé síni CPC

Koupit online

Místo
Velká síň CPC
Seydlerova 2835/4
Praha 5 (Nové Butovice)
Zobrazit na mapě

20/09/2018

Ve středu 19.9. v prostorách Czech Photo Centre zněla skvělá muzika v podání Olega a Honzy Homolových. Proč? Zahajovali jsme výstavu Homoloviny – Oleg Homola a synové. A další otázka: Proč Oleg Homola v Czech Photo Centre?


Video: Oleg Homola

Důvodů je hned několik:

Oleg Homola na sklonku osmdesátých let patřil ke špičce české “press photography”. V zahraniční byl nejvyhledávanějším českým fotožurnalistou.
Oleg Homola je čelem týmu Czech Press Photo od jeho založení v roce 1995.
Oleg Homola stál u vzniku Czech Photo Centre a vlastně jeho vznik podnítil… to je složitější historie, hodná samostatného článku.
Oleg Homola slaví životní jubileum a tato výstava je dárek od týmu Czech Photo. Olegu, všechno nejlepší!
Oleg Homola sestavil skvělou výstavu, která prezentuje průřez jeho tvorbou jako press fotografa, fotografa osobností, žurnalisty, spisovatele a muzikanta. Dobové fotografie popsat autentickými texty a vtipnými příběhy, které celé výstavě dávají osobitý náboj.

Oleg a Honza Homolovi

Výstavu doplňují práce jeho synů – Honzy a Matěje, kteří geny Homolů nezapřou. Honza vystavuje dva obrazy, ve kterých kombinuje různé techniky a Matěj, který je původně vystudovaný fotograf, několik fotografií z cest. Podtrženo a sečteno výstava je velmi povedená. Hlas návštěvníků říká, že jedna z nejlepších, které v Czech Photo Centre zatím byly k vidění. Tak neváhejte a přijďte se podívat. Trvá jen do neděle 7.10. 2018

NULL