První instagramová výstava u nás v galerii

Homoloviny

Autor: Oleg Homola a synové

Datum trvání:
20. září – 7. říjen 2018

Otevírací doba:
pondělí: ZAVŘENO
úterý - pátek: 11 – 18
sobota - neděle: 10 – 18

Vstupné:
80 Kč / 40 Kč, zahrnuje také vstup na výstavu v Malé síni CPC

Koupit online

Místo
Velká síň CPC
Seydlerova 2835/4
Praha 5 (Nové Butovice)
Zobrazit na mapě

20/09/2018

Naše spřátelená firma CEWE připravila pro více jak dvacet českých a slovenských bloggerů den plný překvapení. Nejprve se seznámili s provozem v laboratořích CEWE, kde na vlastní oči viděli, jak se tisknout fotografie, fotoknihy nebo jak funguje digitalizace starých médií.
Mezitím už na ně v galerii Czech Photo Centre čekala výstava jejich nejlepších instagramových fotografií a také workshopy. Konkrétně se jednalo o street & portrait s fotografem Vladem Knížem, jehož součástí byla jak teorie, tak praxe. Workshopy se konaly pod záštitou firmy Olympus, která prezentovala CSC fotoaparáty. Také Gabi a Tadeáš Traga zorganizovali v ateliéru flatlay workshop. Poté začala vernisáž s fanoušky, kterou zahájila ředitelka Czech Photo Veronika Souralová.

Cewe - blogeři

Během večerní instalace nás velmi pozitivně překvapila kvalita a vizuální styl fotografií. Skoro byla škoda, že výstava trvala pouze den. A kdo se tedy v galerii ukázal?

Své snímky představili: Patricie Solaříková, Ejvi Freedom, Freecoolina, Smooth and Cooking, Kubajszcom, Gabi Traga, Tadeáš Traga, David Buček, Pavel Mikeska, Tereza Janoušková. Ze Slovenska dorazili c.z.immer , Michal Durovic , Patra Bene, Style of Becca, Nika Vujisic, Erik Tomašák, Baša Števulov, Beautifoodsk, Zuzana Venere a Welinna. Tito blooggeři, instagrameři, youtubeři a influenceři umí zaujmout dohromady 695 000 sledujících!

A můžeme vám prozradit, že brzy v Czech Photo Centre bude k vidění další instagramová výstava. Kdo bude autor? Nechte se překvapit!

NULL