CEWE Photo Award 2019

Blýskněte se ve fotografii a natřete to celé Evropě!

20/07/2018

Soutěže CEWE Photo Award 2019 je v plném proudu. Od května se můžete přihlásit do největší evropské fotografické soutěže CEWE Photo Award 2019 a vyhrát zajímavé ceny. Každý účastník může přihlásit až sto fotografií do následujících kategorií: Architektura a infrastruktura, Příroda, Zvířata, Cestování a kultura, Lidé, Sport, Koníčky a volný čas, Krajina, Humor, Jídlo. Sáhněte do šuplíků a vyhrajte zájezd dle vlastního výběru za 15 000 Euro. Novinkou je, že i my společně s CEWE vyhlásíme výherce českého kola a nejlepší snímky vystavíme v galerii Czech Photo Centre.

Loni zvítězil Janne Kahila z Finska, který pracuje jako konzultant v softwarové firmě a focení je jeho koníčkem. Snímek Terezie Fojtové z Islandu se stal nejlepším snímkem roku v kategorii Příroda. I amatéři mají velkou šanci vyhrát, ale konkurence je velká, do loňského ročníku bylo přihlášeno 183 000 fotografií. Každý měsíc CEWE vyhlašuje nejlepší snímky z různých kategorií. Ve výběru za červen se objevila fotografie české autorky Pavli Baťkové, které zachytila bouři v norské krajině.

Hlavní výhrou je cena CEWE Photo Award - jedinečný zájezd dle vašeho výběru v hodnotě 15 000,- EUR, fotografické vybavení v hodnotě 7 500,- EUR a fotografické produkty společnosti CEWE v hodnotě 2 500,- EUR. Vítězové zbývajících devíti kategorií obdrží každý fotografické vybavení v hodnotě 5 000,- EUR a fotografické produkty společnosti CEWE v hodnotě 2 500,- EUR. Jako ceny za jedenácté až třicáté místo udělíme fotografické vybavení v hodnotě 2 500,- EUR a fotografické produkty společnosti CEWE v hodnotě 1 000,- EUR. Výherci na třicátém prvním až tisícím místě budou odměněni každý poukázkou na fotografické produkty společnosti CEWE v hodnotě 100,- EUR. Za každou doručenou fotografii daruje společnost CEWE 0,10 EUR na SOS dětské vesničky po celém světě.

soutez.cewe-fotokniha.cz

string(1) "1"