Cyber Dog již brzy

13/07/2018

Naším cílem je v Nových Butovicích vytvořit místo, které bude žít uměním a novými technologiemi. Vedle Czech Photo Centre, které již vstoupilo do povědomí a stává se výkladní skříní toho nejlepšího, co se ve fotografii děje, přibude na podzim 12metrovému Trifotovi další bratříček z dílny Davida Černého: technologické informační centrum Cyber Dog. Ocelový „přistávací modul“, ve kterém vás podle pokynů aplikace z mobilního telefonu obslouží místo lidského personálu robotická ruka. Designový interiér vyplní obrazovky, na kterých budou prezentovány novinky z vývoje umělé inteligence a robotiky.

Již dnes se na veřejném prostoru připravuje zázemí, finišují se technologie. Cyber dog nebude nabízet návštěvníkům jen víno servírované roboty, ale také netradiční dobrůtky. A právě proto se na jeden den galerie proměnila v kuchyň, kde se připravovala jednotlivá jídla a v atelieru je na produktovém stole snímal fotograf. Těšte se, máte na co!

Z tohoto článku vyplývá ještě jedna nabídka. V pondělí má galerie zavřeno a tak máte jedinečnou možnost pronajmout si náš atelier. Využijte toho!

string(1) "1"