Nová výstava k zapůjčení: CNP

26/05/2017

Máte zájem, aby se právě skončená úspěšná výstava Czech Nature Photo podívala také do vašeho města? Není nic snazšího, než se s námi spojit a my vám pomůžeme zajistit, aby oblíbené fotografie živé přirody mohli obdivovat také zájemci ve vaší lokalitě.

Výstava Czech Nature Photo představuje krásu a rozmanitost živé přírody prostřednictvím prací šestice českých fotografů, kteří procestovali doslova celý svět. A právě tato myšlenka se stala jejím základním konceptem – prostřednictvím fotografií vás zavede na každý kontinent naší planety a můžete tak na jednom místě objevovat a obdivovat ledovou krásu Antarktidy i Arktidy, životem překypující pralesy Asie či Jižní Ameriky, rozpálené africké pláně, kochat se půvaby evropské a naší domácí přírody.

Zapůjčení výstavy je jednoduché, stačí zavolat, napsat nebo nás rovnou navštívit. Podmínky se domlouvají pro každou vypůjčenou kolekci zvlášť. Cena manipulačního poplatku se odvíjí od velikosti souboru, zda je soubor již zkompletován nebo zda ho musí nově sestavit kurátor, záleží také na délce výpůjčky, na tom, zda se půjčují i rámy. Jsme připraveni vyjít Vám vstříc v případě dalších požadavků.

NULL