PICTOART

PICTOART vznikl v roce 2012 jako projekt fotografa, který nebyl spokojen se službami v oblasti fotografického tisku na trhu. V PICTOARTu se snažíme ke každému zákazníkovi přistupovat osobně a vymyslet pro něj takové řešení, aby odcházel spokojený.
Našim heslem je „Kvalita, nikoliv kvantita“, proto při výběru tiskových technologií, materiálů a zpracování vybíráme ty, které nejsou nejlevnější, ale především nabízejí to nejlepší na trhu. Soustředíme se na tisk bez kompromisů, který vydrží věky.
Stali jsme se první pražskou laboratoří s certifikátem Digigraphie by Epson, která plně odpovídá naší filosofii, a vyrábíme certifikované limitované edice předních fotografů.
Vybudovali jsme intuitivní moderní systém objednávání tisků a obrazů online. Jednoduše nahrajte vlastní fotografii nebo vyberte z naší bohaté galerie autorských fotografií a reprodukcí. V několika jednoduchých krocích nakonfigurujte váš obraz a během několika dnů očekávejte balík s vaší objednávkou.
Profesionálním i amatérským fotografům nabízíme pomocnou ruku a také náš moderní online systém, přes který mohou nabízet a prodávat svoje autorské fotografie.

Proč spolupracujeme s Czech Photo Center?
Od začátku je naším cílem podporovat a spolupracovat s fotografy, kteří ocení profesionální osobní péči a nekompromisní kvalitu tisku. Proto jsme partnery výstav a festivalů, kterým můžeme nabídnout pomoc s realizací jejich expozicí.
Czech Photo Center a Czech Press Photo patří ke špičce v oboru fotografie, oslovuje mnoho skvělých českých i zahraničních fotografů a pořádá jednu z nejzásadnějších fotografických výstav roku. Je pro nás tedy čest takového partnera v jeho činnosti podpořit.
 
NULL