EIZO

EIZO je japonská společnost s více než 45letou tradicí zabývající se výrobou a vývojem špičkových monitorových řešení do všech oblastí použití.

Specializovaná řada monitorů ColorEdge nabízí LCD monitory pro amatérské fotografy, profesionální fotografy, výtvarné umělce, tisk, postprodukci a virtuální realitu.

Na rozdíl od běžných kancelářských monitorů zaručují specializované LCD monitory EIZO ColorEdge absolutně realistické podání barev. Jejich velký barevný prostor a výjimečná obrazová kvalita vyhoví všem požadavkům na zpracování obrazu, retuše, předtiskovou přípravu a postprodukci. S monitorem ColorEdge získáte přesnou správu barev a kromě času ušetříte i náklady na zbytečné kontrolní tisky a osvity. Modely ColorEdge jsou skvělou volbou také pro barevně spolehlivé workflow při spolupráci kolegů, zákazníků a zadavatelů. Kromě vynikající kvality obrazu jsou LCD monitory ColorEdge vybaveny řadou praktických funkcí a profesionálními softwarovými nástroji, jež výrazně zjednodušují pracovní postupy.

Společnost EIZO je dlouhodobým partnerem Czech Photo Centra. Pro účely prezentace fotografií zapůjčilo EIZO 4K monitor a další 27palcové monitory. Toto vybavení je využíváno i během workshopů, které se v Centru pravidelně konají.

Partnertsví poskytlo EIZO i během hodnocení dvacátého druhého ročníku soutěže CZECH PRESS PHOTO. Poprvé se mohly jednotlivé fotografie a videa do soutěže přihlašovat pouze elektronicky. Mezinárodní porota hodnotila nejlepší fotografie a videa od českých a slovenských autorů na zapůjčených LCD monitorech EIZO ColorEdge.

NULL