Vernisáž výstavy Můj rok 2020

25/09/2020

Včera 24. 9. 2020 byla zahájena výstava Komunitního centra Czech Photo s příznačným pojmenováním Můj život 2020 a předali jsme diplomy a ceny vítězům fotosoutěže Pražanem nebo Cizincem? Vzhledem k opatřením spojeným s koronavirem jsme se rozhodli akci uspořádat venku a byli jsme mile překvapení, že vás dorazilo tolik. Fotografie se kvalitou posouvají stále dopředu a je to i tím, že se vás do činnosti komunitního centra zapojuje stále více. Na výstavě je zastoupeno přes 50 autorů a ještě více témat. Výstavu si můžete přijít prohlédnout do 7. 10. 2020 do galerie Czech Photo Centre.

Komunitní centrum

Máte rádi fotografii a chcete se potkávat se stejně naladěnými lidmi? Pak budeme rádi, když se zapojíte do našeho Komunitního centra Czech Photo, které již druhým rokem právě pro vás provozujeme. Komentované prohlídky, besedy, přednášky, kurzy a workshopy, které se zabývají fotografií. Naším hlavním cílem není, abychom vás naučili technicky dokonalé fotografie, ale abychom vám umožnili o ní přemýšlet, pracovat s ní na každodenní bázi a využít k pořízení toho nejlepšího snímku zrovna ten přístroj, který máte po ruce.

V komunitním centru se snažíme propojovat skupiny, které by se za normálních okolností potkat nemusely. Centrum uvnitř naší galerie je otevřené seniorům, příslušníkům všech etnických menšin, lidem s handicapem, ale i rodičům, kteří chtějí trávit kvalitní čas se svými dětmi a nemohou si drahé volnočasové aktivity dovolit. abychom vás naučili technicky dokonalé fotografie, ale abychom vám umožnili o ní přemýšlet, pracovat s ní na každodenní bázi a využít k pořízení toho nejlepšího snímku zrovna ten přístroj, který máte po ruce.

Budeme rádi, když se k nám připojíte! Oslovte nás buďto přímo v galerii nebo e-mailem cp@czechphoto.org či telefonicky 608 875 556.

Úvodní foto: Martin Salajka

string(1) "1"