V novém moderním archivu Czech Photo Centre je k zapůjčení několik tisíc fotografií v ucelených souborech nebo je možné připravit zcela unikátní kolekci, která ještě nikdy vystavena nebyla.

Přehled výstav k zapůjčení.

Namátkou – Václav Havel ve fotografiích CPP, Olympiády ve fotografiích CPP, Přírodní krásy ve fotografiích CPP. Je také možné sestavit kolekce z několika ročníků pouze od jednoho nebo několika autorů, kteří jsou pravidelnými účastníky soutěže – Joe Klamar, Jan Šibík, Václav Šilha, Petr Bambousek a další autoři.

Pro koho jsou výstavy určeny?

Výstavy si mohou zapůjčit nejen galerie, univerzity, knihovny, ale také fotokluby, obchodní centra a další subjekty.

Jak postupovat?

V případě, že si vyberete přímo z naší nabídky, tak v podrobném popisu u jednotlivých kolekcí najdete z kolika fotografií se skládají, v jaké jsou velikosti i všechny ostatní potřebné informace.

Zapůjčení výstavy je jednoduché, stačí zavolat, napsat nebo nás rovnou navštívit.

Podmínky se domlouvají pro každou vypůjčenou kolekci zvlášť. Cena manipulačního poplatku se odvíjí od velikosti souboru, zda je soubor již zkompletován nebo zda ho musí nově sestavit kurátor, záleží také na délce výpůjčky, na tom, zda se půjčují i rámy. Jsme připraveni vyjít Vám vstříc v případě dalších požadavků.

KONTAKTUJTE NÁS

Boaz Amidror

Pabo se mění v Natashu

Roman Vondrouš – Fragmenty metropole

Pabo se mění v Natashu