Přihláška

Ke zdárnému přihlášení do letošního ročníku Czech Nature Photo 2023 je potřeba provést několik nutných kroků vč. vyplnění přihlášky, nahrání soutěžních příspěvků, uhrazení vstupního poplatku a celkovému dokončení registračního procesu. Níže naleznete základní postup a informace, které by vám měly s tímto procesem pomoci.

Vymezte si čas 10 až 15 minut na registraci, upload soutěžních příspěvků a platbu. Není potřeba přihlášku dokončovat ihned, můžete se k ní následně vrátit a dokončit. Upozorňujeme však, že je nutné přihlášku dokončit nejpozději 12. února 2023.

Pro úspěšnou registraci do soutěžního systému a následné vyplnění soutěžní přihlášky jsou nutné některé vaše identifikační údaje. Zároveň doporučujeme připravit platební kartu.

Důležitou součástí soutěžních fotografií jsou jejich popisky. Doporučujeme si před uploadem fotografií sepsat vše podstatné. Soutěžní systém vyžaduje: Název a popis fotky.

Poplatek za účast v soutěži činí 500 Kč a povinnost jej uhradit mají všichni účastníci, kteří jsou starší 23 let. Doporučujeme uhradit soutěžní poplatek s předstihem a to prostřednictvím platební brány.

Časté dotazy k platbám >

Prohlédněte si návod k obsluze soutěžního systému ještě před vaší registrací a nahrávání soutěžních příspěvků.

Projít návod >

Zjistěte, které nejčastější otázky dostáváme od jiných soutěžících. Možná, že dostanete odpověď také na svou otázku

Více info >

Budete přesměrování na soutěžní systém eContest, kde je potřeba se nejprve zaregistrovat a po registračním procesu a přihlášení můžete přejít k nahrávání fotogragií.

Přejít do systému >

Všem soutěžícím přejeme mnoho štěstí při zachycování fantastických momentů z přírody.